Archív Dobré nápady
Sobota, 11. Júla 2020
Prihlásiť sa

Upozornenie

Toto je archív stránky "Dobré nápady" a nie je možné sa sem registrovať.

Existujúce registrácie sú stále platné a môžete sa prihlásiť pomocou vašeho exitujúceho konta.

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

kvetinky.eu

hoo
Vyznajte lásku na Valentína

Vyznajte lásku na Valentína

karta

Ak neviete, ako vyznať lásku počas Valentína, nechajte sa inšpirovať pralinkami Milka, ktoré si tento rok znovu pripravili pre všetkých zamilovaných  niekoľko valentínskych prekvapení.
V obchodoch nájdete nahrávacie karty, s pomocou ktorých vytvoríte vlastný zamilovaný odkaz pre svoju polovičku a on alebo ona si ho bude môcť prehrať kedykoľvek bude chcieť. Okrem toho sa tieto personalizované Valentínky budú nachádzať vo vybraných nákupných centrách aj vo veľkom vyhotovení. Všetci odvážlivci, ktorí do nich vstúpia a vyznajú lásku nahlas, budú odmenení darčekom od praliniek Milka.
Ani tento rok táto najmenšia čokoláda nezabudla na tých, ktorí sú vo vzťahu aj v online svete na Facebooku. Svoje vyznanie môžu nahrať v originálnej aplikácii na www.povedztosmilkou.sk a poslať svojej láske. Tie najoriginálnejšie vyznania zaznejú v rádiu Europa 2 priamo na sv. Valentína a ďalšie získajú darčekový poukaz na spoločnú romantickú večeru.
A čo tí, ktorí si nechávajú vyznanie na poslednú chvíľu? Kvôli nim pralinky I Love Milka vstúpia do večerného vysielania počas sv. Valentína a v rámci reklamného bloku dajú všetkým zamilovaným celú minútu na to, aby si mohli vyznať lásku nahlas.

Komentáre
Žiaden komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste alebo zaregistrujte sa.

Žiadne hodnotenie ešte nebolo zaznamenané.
Rýchle hľadanie
Prihlásenie
Reklama