Archív Dobré nápady
Sobota, 11. Júla 2020
Prihlásiť sa

Upozornenie

Toto je archív stránky "Dobré nápady" a nie je možné sa sem registrovať.

Existujúce registrácie sú stále platné a môžete sa prihlásiť pomocou vašeho exitujúceho konta.

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

kvetinky.eu

hoo
Vianočná nádielka

Vianočná nádielka

zvončekyTiež sa vám zdá, že ste sa nestihli ani obzrieť a vianočné sviatky sa už pomaly, ale isto blížia? Naši najmenší už nedočkavo vyzerajú Mikuláša a pre Ježiška majú určite už aspoň od apríla poctivo spísaný zoznam darčekov (celý rok predsa poslúchali). Vaše ratolesti sú pripravené, vy však už usilovne premýšľajte nad tým, čo Ježiško tento rok z ich dlhého zoznamu vyberie a čím obdarí vaše babičky, deduškov, tety, strýčkov, jednoducho všetkých, ktorí tento rok poslúchali rovnako ako vaše deti. Nezabúdajte, že Vianoce sú predovšetkým sviatkami kľudu a pohody, keď si s najbližšími vychutnávame spoločné chvíle – či pri štedrovečernej večeri, alebo pri sledovaní kultových rozprávok. Zahoďte všetky starosti za hlavu a nechajte sa zlákať kúzlom vianočnej atmosféry, ku ktorému určite prispeje aj bohatá nádielka najnovších vianočných cukroviniek od spoločnosti Kraft Foods.

Naše tipy

Vianočná škoricová nádielka – NOVINKA

esíčkaFanúšikovia legendárnych Esíčiek značky Zlaté sú odvtedy, ako sa objavila táto lahôdka na pultoch predajní, rozdelení na dva tábory. Jedni z balíčku vyzobávajú len škoricové sušienky, druhí zase tie kakaové. A práve milovníci škoricových Esíčiek sa dočkajú tejto lahôdky v samostatnom balení, ktoré je práve na trhu ako limitovaná edícia. Zo zadnej strany krabičky si navyše môže každý vystrihnúť originálne menovky na vianočné darčeky. 
 

 

Piškótový macík vo vianočnom kabáte – NOVINKA

BeBe Brumík v špeciálnom vianočnom balení obsahuje 10 kúskov obľúbených medvedíkov (30 g) s čokoládovou náplňou a poteší každého malého nezbedníka, ktorý sa už nevie dočkať nádielky od Ježiška. Na zadnej strane obalu nájdu deti aj adventný kalendár s veselými porekadlami, aby im odpočítavanie dní do vytúženého Štedrého dňa rýchlejšie utieklo.
 

Milka Salónky (350 g, marcipán: 338 g)

salónkySkutočné pokušenie v štyroch príchutiach bude skvelou maškrtou na vianočný stôl a zároveň aj krásnou ozdobou na vašom vianočnom stromčeku. Doprajte si túto dobrotu či už v mandľovej, marcipánovej, jogurtovej, alebo orieškovo-nugátovej príchuti!
 

Neodolateľné perníčky Milka pre labužníkov – NOVINKA

Pre všetkých, ktorí si nevedia predstaviť Vianoce bez sladkých a mäkučkých perníčkov máme dobrú správu. Portfólio sušienok od Milky prichádza s vianočnou limitovanou edíciou Milka ChocoHerzen (160 g), čo sú lahodné perníčky s ovocnou náplňou poliate najjemnejšou čokoládou z alpského mlieka. Zamaškrtiť si môžete na slivkovej, jahodovej, alebo jablkovej náplni.
 

Rozsvieťte si svoje Vianoce

Výnimočnú vianočnú atmosféru si domov pričarujete s rozkošnými svetielkami od Kraft Foods. Získate ich, ak si kúpite od polovice októbra do začiatku decembra 2012 vybrané výrobky značky Milka, Jacobs Krönung, alebo Zlaté. Potom si už len nalepte svoje svetielka do okien a čakajte na Ježiška s vrecom plným darčekov.

Za nákup spomínaných produktov sa môžete tešiť na svetielka v podobe anjelika, zvončekov, alebo milučkého snehuliaka. Podrobné pravidlá tejto promočnej akcie sa dozviete priamo v obchodoch. Tak nečakajte a rozsvieťte si Vianoce!

 snehuliak   zvon   anjel
 

Komentáre
Žiaden komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste alebo zaregistrujte sa.

Žiadne hodnotenie ešte nebolo zaznamenané.
Rýchle hľadanie
Prihlásenie
Reklama