Archív Dobré nápady
Streda, 08. Júla 2020
Prihlásiť sa

Upozornenie

Toto je archív stránky "Dobré nápady" a nie je možné sa sem registrovať.

Existujúce registrácie sú stále platné a môžete sa prihlásiť pomocou vašeho exitujúceho konta.

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

kvetinky.eu

hoo
Strapatá loptička Flupe

Anglicky vášho drobca naučí strapatá loptička Flupe


Máte pocit, že dvojročné deti sú na jazykový kurz ešte primalé? Omyl! Vyskúšajte úspešný program Helen Doron Early English, ktorý s anglickým jazykom prirodzeným a hravým spôsobom  zoznamuje deti už od troch mesiacov. Bezproblémová a plynulá angličtina vášho dieťaťa vám neskôr bude odmenou.    
 

Škola hrou

dobrý nápad


Škola angličtiny Helen Doron si svoju vynikajúcu povesť na Slovensku vybudovala predovšetkým ako špecialista na ranú výučbu jazyka, pri ktorej využíva princípy učenia sa materinskej reči už od útleho veku detí. Kurzy Helen Doron sú vytvorené tímom špecialistov z oblasti lingvistiky, pedagogiky i psychológie a presne prispôsobené potrebám detí v rôznom veku. Pre maličkých študentov je dokázateľne najúčinnejším spôsobom učenia sa hra, tá je preto aj hlavným prostriedkom výučby. Žiačikovia si tak v malých skupinkách osvojujú jazyk zábavnou a interaktívnou formou prostredníctvom pesničiek, riekaniek, pohybu,  divadla,  kreslenia, či  rôznych podnetných hier.


Učenie je dobrodružstvo!


Novinkou v ponuke Helen Doron je interaktívny kurz Fun with Flupe určený pre detičky vo veku 2 – 5 rokov, bez ohľadu na to, či už prvý kontakt s angličtinou majú za sebou. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že deti sú počas kurzu vtiahnuté do zábavného príbehu, ktorý ich odpúta od pocitu učenia sa. Prostredníctvom dvanástich krátkych animovaných príbehov na DVD prežijú dobrodružstvá malého Paula, jeho rýmujúcej babičky Granny Fix a malej veselej loptičky Flupe, ktorým pomáhajú riešiť rôzne úlohy. Program je vytvorený tak, aby sa deti naučili základnú slovnú zásobu až 660 slov, získali dobrú výslovnosť a aj základný cit pre tvorbu viet v anglickom jazyku. Aj po poslednej lekcii si navyše budú ešte dlho pospevovať 25 veselých pesničiek, ktoré podporujú zábavné a prirodzené učenie jazyka.


Stále niečo nové


Inovácie chystajú centrá Helen Doron aj pre ostatné kurzy vo svojej ponuke – cieľom je ponúknuť malým žiačikom a ich rodičom každý rok niečo nové. Aktuálne je to napríklad otvorenie  Helen Doron centra v Trenčíne a v Bánovciach nad Bebravou či vynovený zábavno-edukačný portál kangiclub.com. Tu deti v interaktívnom prostredí nájdu online slovníky, tvorivý kútik či anglické karaoke piesne, všetko prispôsobené ich veku a kurzu, ktorý práve navštevujú. Doprajte im hravú a nenásilnú výučbu angličtiny, v ktorej sa môžu vďaka kurzom Helen Doron Teen English či Teen Talent zdokonaľovať až do veku 18 rokov! Viac informácii nájdete na http://www.helendoron.sk alebo www.youtube.com/HDanglictina.

 

dobrý nápad

 

Komentáre
Žiaden komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste alebo zaregistrujte sa.

Žiadne hodnotenie ešte nebolo zaznamenané.
Rýchle hľadanie
Prihlásenie
Reklama