Archív Dobré nápady
Streda, 08. Júla 2020
Prihlásiť sa

Upozornenie

Toto je archív stránky "Dobré nápady" a nie je možné sa sem registrovať.

Existujúce registrácie sú stále platné a môžete sa prihlásiť pomocou vašeho exitujúceho konta.

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

kvetinky.eu

hoo
S Figarom je život malina

malinyS Figarom je život malina
 

Figaro pre vás pripravilo hneď dve veľké novinky. Celé portfólio lahodných čokolád nájdete teraz v nových červených obaloch a namiesto na výšku budú čokolády v regáloch umiestnené na šírku. Obľúbené čokolády Figaro vyrobené z tých najkvalitnejších ingredienciímenia obaly, ale chuť na ktorú ste zvyknutí ostáva! Naviac sa čokoládová rodina Figaro rozrastie o malinovú novinku. Malinové prekvapenie v lahodnej horkej čokoláde vám pripomenie vôňu leta aj počas chladných jesenných dní. Harmónia sviežej ovocnej malinovej chuti s tmavou čokoládou s obsahom kakaa 45% si vás získa hneď pri prvom ochutnaní.Meníme obaly, chuť zostáva

Čokolády od Figara sú súčasťou nás všetkých. Vyrastali sme s nimi a odjakživa sú súčasťou našej každodennej pohody. Spríjemňujú námspoločné chvíle, keďnám je dobre, aj keď nám je „pod psa“. Nič nepoteší ubolenú dušu tak, ako čokoládová lahôdka. Sprevádza nás pri zábave s priateľmi, mamám asistuje pri pečení koláčikov od výmyslu sveta, študentom obaľuje nervy počas skúšok, poteší ako milý darček len tak pre radosť, či ako sladký spoločník ku knihe, alebo dobrému filmu. Čokolády od Figara sú nestarnúcimi stálicami, ktoré kráčajú s dobou a preto Figaro pripravilo redizajn všetkých obalov tabuľkových čokolád. Okrem zmeny farby a dizajnu sa zmenila aj orientácia balenia, ktoré jeodteraz horizontálne. Teraz už neprehliadnete svoje obľúbené čokoládyv úplne novýchsýtočervených a červeno-hnedých obaloch v predajniach. Ak máte radi mliečnu čokoládu, hľadajte červené obaly Figaro. Aby ste sa ľahko zorientovali v širokej škále príchutí, na každom obale budú jednotlivé príchute odlíšené rôznofarebnými stuhami. Tmavú čokoládu s obsahom kakaa až 45 a 46% hľadajte v elegantných červeno-hnedých obaloch.
Figaro pripravilo pre svojich priaznivcov ešte jedno sladké prekvapenie! Všetci milovníci horkej čokolády majú jedinečnú príležitosť ochutnať novú lahodnúhorkú čokoládu s dvoma vrstvami náplní – mliečno – malinový krém kombinovaný s ovocnou malinovou náplňou.

 

čokoládaŽivot je malina

Spomínate na slnečné leto? Ak patríte k tým, ktorí sa vôbec netešia na dlhé jesenné večery a sychravé počasie, a už od septembra odpočítavate dni do ďalšieho leta, Figaro práve pre vás prináša úplne novú horkú čokoládu s intenzívnou chuťou malín, ktorá vám pripomenie vôňu leta a prázdnin. Nová horká čokoláda Malina obsahuje až 45% kakaa a je plnená dvoma druhmi plniek. Lahodná kombinácia dvoch vrstiev náplní - mliečno–malinového krému a ovocnej malinovej náplne je presne to, čo potrebujete pre sychravé dni. Figaro malina, plná sviežej ovocnej chuti rozžiari každý váš deň. Užívajte si každý deň naplno s úžasnou kombináciou horkej čokolády a sviežej malinovej chuti!

 

figaroHorká čokoláda s obsahom kakaa 45% plnená dvoma náplňami – mliečno-malinový krém kombinovaný s jemnou ovocnou náplňou s malinovou príchuťou. Dokonalá kombinácia horkej čokolády a sviežej letnej ovocnej chuti pre krajší deň.   Pre viac informácií kliknite na www.kraftfood.sk
 

Komentáre
Žiaden komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste alebo zaregistrujte sa.

Žiadne hodnotenie ešte nebolo zaznamenané.
Rýchle hľadanie
Prihlásenie
Reklama