Festival hier
Pridal: bodecka Dátum: 13.01.2012

games 

Pozývame vás do Mestskej športovej haly v Trnave v dňoch 3. - 5. februára 2012 na stretnutie sa so spoločenskými hrami od popredných výrobcov.

Všetky budete môcť vyskúšať.

Strávte spolu s nami a kamarátmi plné dni hier a zábavy.

 Čítajte ďalej ...


Podrobné novinky

 Festival hier

Tri dni budú mať obyvatelia Trnavy, okolia i nadšenci zďaleka  čas, priestor a prostriedky na to aby sa mysľou presunuli do iného sveta, ďaleko od bežných starostí. V dňoch 3. - 5. februára 2012 zaplnia stoly v Mestskej športovej hale v Trnave stovky spoločenských hier od popredných výrobcov, od klasických až po novinky prezentované na zahraničných veľtrhoch a Vy môžete byť pri tom. Na treťom ročníku Festivalu hier a zábavy - FestHry Trnava 2012.

games

Čo je na tom úžasné?

Nepozývame Vás na výstavu. Pozývame Vás na veľkú hernú akciu, kde si sami budete môcť tieto hry nielen poobzerať, ale ak Vás niektoré zaujmú, aj si ich vyskúšať zahrať, samozrejme aj s vysvetlením skúsených promotérov, ktoré Vám ušetrí čas potrebný na študovanie pravidiel. Zároveň Vám pomôžu zorientovať sa vo svete hier a vybrať tú správnu.

Cieľom Festivalu je podporiť spoločné trávenie času, spoločnú zábavu a rozvíjať tvorivé myslenie. Predstavuje spoločenské podujatie primárne určené deťom, rodinám a mládeži, ktoré má byť interaktívnou prezentáciou vývoja v oblasti spoločenských hier a zábavy, stavebníc, hlavolamov a hračiek, ktoré aj v súčasnosti dokážu zaujať a ponúkajú zmysluplné a najmä spoločné trávenie voľného času.

Okrem hier pre všetky vekové kategórie sprievodným programom tiež určite potešíme všetkých návštevníkov. Pripravujeme rozšírenú zónu nafukovacích atrakcií, detské kútiky s hrami a skladačkami pre najmenšie deti, pre študentov, mladých a rodičov stolné futbaly, air- hockey, biliard, šach, sprievodné súťaže o ceny a iné. Okrem vyskúšania, budú mať účastníci aj možnosť zakúpiť si niektoré z hier priamo na mieste, alebo odniesť ako výhru z jednej zo  súťaží. Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú predajcovia a spoločnosti prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, vzdelávania, starostlivosti o deti a domácnosť.

Tešíme sa na stretnutie s vami.