Archív Dobré nápady
Sobota, 11. Júla 2020
Prihlásiť sa

Upozornenie

Toto je archív stránky "Dobré nápady" a nie je možné sa sem registrovať.

Existujúce registrácie sú stále platné a môžete sa prihlásiť pomocou vašeho exitujúceho konta.

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

kvetinky.eu

hoo
NOVÝ BEBE BRUMÍK RAŇAJKY JE NA SVETE

NOVÝ BEBE BRUMÍK RAŇAJKY JE NA SVETE

Obľúbený medvedík Brumík má pre všetky deti a ich rodičov milé prekvapenie. Spoločnosť mu bude robiť jeho väčší braček BeBe Brumík Raňajky. Mäkká piškóta v tvare medvedíka bola špeciálne vyvinutá na to, aby sa stala hravou súčasťou chutných detských raňajok. BeBe Brumík Raňajky je oproti klasickému Brumíkovi o polovicu väčší, je vyrobený s prídavkom celozrnnej múky a obsahuje aj mliečnu zložku. Počas hektického rána mamičky navyše s Brumíkom vykúzlia rýchle a hravé raňajky za pár minút. Stačí, ak malým nezbedníkom pridajú na tanier kúsok ovocia, jogurt, do hrnčeka napríklad čaj a raňajky sú na svete. Vďaka jednoduchému spôsobu otvárania si Brumíka zvládnu pripraviť na tanierik aj deti. BeBe Brumík Raňajky neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky a je k dispozícii hneď v dvoch obľúbených detských príchutiach -vanilka alebo marhuľa.

BeBe Brumík Raňajky 45 g s vanilkovo-tvarohovým krémom

vanilka

 

BeBe Brumík Raňajky 45 g s marhuľovo- tvarohovým krémom

marhuľa

 

„Ranné vstávanie je pre nás niekedy veľký zhon. Behom piatich minút pre deti pripravím hravé a chutné raňajky s ich obľúbeným medvedíkom Brumíkom. Neveríte? Vyskúšajte môj recept: BeBe Brumík + jogurt + kúsok čerstvého ovocia + hrnček ovocného čaju. Je to rýchle a moje deti si pochutia.“

Brumík na horách

BeBe Brumík pripravil pre všetky deti, ktoré zbožňujú rozprávky a dobrodružstvo sladké zimné prekvapenie. Vianočné balenie obsahuje desať Bebe Brumíkov 30g s čokoládovou náplňou a dá sa z neho zložiť skladačka v podobe zimných hôr. Vianočný Brumík je k dispozícií v dvoch grafických prevedeniach, preto mamičky môžu potešiť svoje deti balením „Brumíka športovca“ a „Brumíka objaviteľa“. Spojením oboch skladačiek vzniknú Brumíkove Veľhory. Podrobnosti a návod na to, ako skladačku postaviť, nájdete na www.brumik.sk.

Zdroj: Kraft Foods

Komentáre
Žiaden komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste alebo zaregistrujte sa.

Žiadne hodnotenie ešte nebolo zaznamenané.
Rýchle hľadanie
Prihlásenie
Reklama