Archív Dobré nápady
Sobota, 11. Júla 2020
Prihlásiť sa

Upozornenie

Toto je archív stránky "Dobré nápady" a nie je možné sa sem registrovať.

Existujúce registrácie sú stále platné a môžete sa prihlásiť pomocou vašeho exitujúceho konta.

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

kvetinky.eu

hoo
Školské tašky

Školské tašky

Pred časom boli zápisy do prvého ročníka a prváčikovia sa spolu s rodičmi pomaly obzerajú po školských taškách a ďalšom potrebnom vybavení, ktoré riadny prvák musí mať.

Na našom trhu sa na školské tašky a doplnky špecializuje spoločnosť TOPGAL. Je držiteľom certifikátu SAEC Bezpečný nákup Slovenskej asociácie pre elektronický obchod, čo pre zákazníka znamená istotu, že dodržuje všetky právne predpisy týkajúce sa elektronického predaja a poskytovania informácií.

Zákazníci spoločnosť Topgal už tretí rok po sebe ocenili v súťaži nákupného portálu Heuréka Shop Roku ako najlepší internetový obchod v kategórii "móda a oblečenie".

Školská taška pre prváka by mala mať výrazné prvky pasivnej bezpečnosti - reflexné odrazové plochy, reflexný piping po obvode tašky a popruhoch, blikačky a pláštenky so signálnymi farbami, vďaka ktorým bude malý školák lepšie viditeľný, a to aj za zhoršených svetelných podmienok. Ďalšou dôležitou vlastnosťou školskej tašky je anatomické tvarovanie chrbtovej časti a ramenných popruhov.

Všetky tieto potrebné vlastnosti spĺňajú školské tašky a batohy TOPGAL. Exkluzívna kolecia ŇUŇO, či kolekcia CHILLI je určená pre našich najmenších školákov.

dievča    aktovka

chlapec    študentka


Z ponuky TOPGAL-u si vyberú aj starší školáci a študenti. Atraktívne batohy do školy, či batoh na notebook zahŕňa kolekcia STREET.HIT a exkluzívna kolekcia EUFORIA, ktorá sa predáva iba na internete v e-shope TOPGAL.

 

topgal

Komentáre
Žiaden komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste alebo zaregistrujte sa.

Žiadne hodnotenie ešte nebolo zaznamenané.
Rýchle hľadanie
Prihlásenie
Reklama