Archív Dobré nápady
Sobota, 11. Júla 2020
Prihlásiť sa

Upozornenie

Toto je archív stránky "Dobré nápady" a nie je možné sa sem registrovať.

Existujúce registrácie sú stále platné a môžete sa prihlásiť pomocou vašeho exitujúceho konta.

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

kvetinky.eu

hoo
Brumík v ZOO Bratislava

 BRUMÍK POMÁHA ZVIERATKÁM V BRATISLAVSKEJ ZOO

 zooPrvý septembrový víkend sa bude po bratislavskej ZOO preháňať medveď! Ale nie hocijaký – BeBe Brumík pripravil pre deti náučnú cestičku s atrakciami a súťažami pre malých nezbedníkov. Potešte svoje deti neopakovateľným zážitkom a príďte 1. a 2. septembra 2012 na rozlúčku s prázdninami. Macko Brumík chce pomôcť zvieracím kamarátom, ale bez mamičiek a ich ratolestí to nepôjde! Spoločne vyberiete zvieratko, ktorému obľúbený medvedík pomôže k novému, lepšiemu bývaniu. Brumík sa teší na všetkých odvážnych nezbedníkov a na deň v ZOO plný zážitkov a zábavy. Príďte sa pozrieť na zvieratká, zahrajte sa s deťmi a podporte skvelú myšlienku.

 brumik

Pomôcť môže aj váš nezbedník

Bez mamičiek a ich ratolestí to nepôjde! Brumík bude potrebovať pri výbere zvieratka aj vašu pomoc. Na súťažnom stanovisku budú pripravené pre deti tabule so zaujímavosťami o troch druhoch ohrozených zvieratiek – vzácnej Pande červenej, elegantných Grévyho zebrách a o neuveriteľne múdrych Šimpanzoch a Orangutanoch. Deti rozhodnú, ktoré zvieratko dostane Brumíkovu pomoc. Každý súťažiaci dostane za maľovaný obrázok zvieratka farebnú vlajočku a pridelí ju svojmu obľúbenému zvieratku. Brumík nakoniec pomôže tomu, ktoré nazbiera najviac vlajočiek. Čo myslíte, budú to Pandy červené, ktoré potrebujú nové drevené preliezky a prístrešok do výbehu? Grévyho zebry sa zasa veľmi potešia prístrešku, pod ktorým sa schovajú pred horúcim slniečkom a dažďom. Šimpanzom  učenlivým a Orangutanom sumatrianskym zasa chýbajú automatické napájadlá v úplne novom pavilóne opíc. Nezmeškajte príležitosť ukázať deťom, aké je dôležité pomáhať tým, ktorí potrebujú pomoc. Príďte so svojimi deťmi 1. septembra 2012 do ZOO a zavolajte aj svojich kamarátov na príjemnú rozlúčku s prázdninami.

 

 

brumik

 

 

Brumík vás zoznámi so svojimi zvieracími kamarátmi

Najlepší kamarát všetkých detí pripravil pre šibalov na prvý septembrový víkend nevídané prekvapenie - celodenný víkendový program s atrakciami a zábavnými súťažami. 1. a 2. septembra 2012 bude Brumík v bratislavskej ZOO zabávať deti! V krásnom prostredí  ZOO Bratislava deti nielen stretnú a spoznajú zvieratká, ale si aj zasúťažia a ak ich to prestane baviť, môžu sa pohrať na niektorom z ihrísk v areáli. Víkend v ZOO je tou pravou zmesou zábavy, objavovania a pohybu na čerstvom vzduchu.

V celom areáli ZOO budú pripravené súťažné stanoviská s úlohami, ktoré deti hravo zvládnu. Na začiatku dobrodružnej cesty dostane každý súťažiaci Brumíkovu hraciu kartu na zbieranie bodov – nezabudnite si ju vziať hneď na začiatku, Brumík čaká v cieli so sladkou odmenou! Pripravených je 9 súťažných mét, ktoré musia malí bádatelia prejsť a nazbierať dostatočný počet bodov. Za úspešné splnenie každej úlohy deti dostanú bod.

Nakŕmte spoločne tuleňa na súťažnej méte Tulenia hostina pri výbehu Hrošíka libérijského. Už ste niekedy kŕmili leva? Len pre odvážnych objaviteľov je pripravená Levia tlama, ale pozor na to, čo mu dáte! Žiadne sladkosti a desiate od mamičky! Ak váš malý šibal ešte nechytal ryby, rybolov si môže vyskúšať pri medveďom výbehu v dolnej časti ZOO. Nahnevaného dikobraza stretnete pri výbehu skutočných dikobrazov a možno vám sám ukáže, ako sa vie krásne ježiť. Na stanovisku si deti vyskúšajú, akú majú mušku - triafanie do terča pobaví nielen detičky, ale aj rodičov. Trénovať kondičku si budú nezbedníci v Nebezpečnom brode pri výbehu plameniakov. Skákanie na jednej nohe cez jazero do bezpečia, alebo klokaní skok do diaľky pri klokaňom domčeku zvládnu aj maličkí súťažiaci. Poznáte múdre čínske prasiatka? A viete, kde majú rypáčik, uško a nôžky? Pri ich výbehu vás čakajú prasiatkove puzzle a ak ich poskladáte aj so zaviazanými očami, získavate ďalší bod. Ujdite na chvíľku do Afriky – v hornej časti ZOO pri nosorožcoch je pripravené Africké pexeso s divokými zvieratkami, ktoré detičky určite poznajú aj zo ZOO. Boli ste už s deťmi v novom pavilóne opíc? Šimpanzy a orangutány tam majú hotový raj. Pred ich pavilóm nájdete Opičiu školu – poskladajte puzzle s gorilami a detičky získajú ďalší bod do Brumíkovej hracej karty.

Neváhajte a príďte sa zabaviť celá rodina!

 

 

Komentáre
Žiaden komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste alebo zaregistrujte sa.

Žiadne hodnotenie ešte nebolo zaznamenané.
Rýchle hľadanie
Prihlásenie
Reklama